środa, 16 grudnia 2015

Siedzisko ortopedyczne Baffin Neosit

Pionizator dla dzieci Baffin Neosit jest siedziskiem ortopedycznym, którego zadaniem jest pionizacja i wspomaganie dzieci w pozycji siedzącej. Wskazaniem do zastosowania siedziska ortopedycznego jest poprawa wentylacji płuc, spowalnianie postępów skoliozy, budowa prawidłowego wzorca siadu.
Baffin Neosit dostępny jest w trzech rozmiarach dla dzieci ze wzrostem od 85 cm do 130 cm.
Pionizator oparty jest o podstawę na kólkach na której umieszczone jest siedzisko, regulowane podłokietniki, oparcie pod plecy dziecka z innowacyjnym systemem wbudowanego kręgosłupa - naśladującym kręgosłup człowieka, zagłówek, stabilny podnóżek - platforma, mocowanie dziecka do siedziska odbywa się za pomocą pasów biodrowych, kamizelki, pelot bocznych. Antyalergiczną tapicerkę urządzenia można zdejmować i prać.
Siedzisko umożliwia przyjęcie pozycji siedzącej i półleżącej, posiada duże możliwości regulacji różnych ustawien i łatwo dostosowywuje się do indywidualnego kształtu anatomicznego użytkownika, rozmiar siedziska można zwiększać wraz ze wzrostem dziecka.
Siedzisko ortopedyczne Baffin Neosit szczególnie polecane jest dla dzieci z następującymi jednostkami chorobowymi: porażenie mózgowe dziecięce, dystrofia mięśniowa, rozszczep kręgosłupa, przepukliny oponowo rdzeniowe, urazy kręgosłupa, mózgu, udary.


Adres Dystrybutora Sprzętu Baffin
LIW care technology Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 141
92-318 Łódź
tel. +48 42 212 35 18
biuro@liwcare.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz