poniedziałek, 14 grudnia 2015

Pionizator dla dzieci Urządzenie Multifunkcyjne Baffin Automatyczny

Pionizator dziecięcy Baffin Automatyczny to urządzenie multifunkcyjne umożliwiające pionizację pacjenta w pozycji siedzącej jak i stojącej.
Baffin Automatyczny szczególnie polecany jest w następujących schorzeniach: mózgowe porażenie dziecięce, dystrofia mięśniowa, porażenia różnego pochodzenia, rozczep kręgosłupa, przepuklina oponowo-rdzeniowa, urazy kręgosłupa, stan po urazach czaszkowo-mózgowych, po udarach, przy wadach postawy, a w szczególności skolioza kręgosłupa.
Urządzenie dostępne jest w trzech rozmiarach dla dzieci od 85 cm do 130 cm. Baffin jest nowoczesnym urządzeniem dysponującym innowacyjnymi systemami wbudowanego kręgosłupa - oparcie naśladujące kręgosłup człowieka, korekcji miednicy oraz pelot bocznych. Podparcie kręgosłupa na całej długości linii pleców pozwala zmniejszyć nacisk na pojedyncze kręgi, a wielopozycyjność umożliwia zmianę wektora napięcia osiowego.
Pionizacja pacjenta odbywa się za pomocą pilota przy pomocy silnika elektrycznego.
Pionizator posiada duże mozliwości dopasowania się do pacjenta, umożliwia korekcję wad postawy, pozwala przyjąć pozycję wyprostowaną, siedzącą i leżącą, posiada możliwość stopniowej pionizacji, urządzenie można dostosować do zwiększającego się wzrostu dziecka, większość elementów zabezpieczających jest łatwa do zdemontowania, co pozwala na prostsze przeniesienie pacjenta na urządzenie, wyposażony jest w antyalergiczne tapicerki.
Adres Dystrybutora Sprzętu Baffin
LIW care technology Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 141
92-318 Łódź
tel. +48 42 212 35 18
biuro@liwcare.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz